ZWIEDZANIE

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karol
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 14 lis 2009, 19:20
Lokalizacja: Kosierz

ZWIEDZANIE

Post autor: Karol »

Większość was nie zastanawiała się nad tym, że grając w tą grę można wykręcać szybkie czasy z tym wojskiem co jest. Dam wam przykład prawdziwej zabawy, którą jest zwiedzanie. Wiem, że to czas zabiera, ale czy bylibyście zdolni wejść do miasta wroga. To nie łatwa rzecz, lecz dla mnie to prościzna. Napiszcie jakiś przykład to chętnie odpowiem. POZDRAWIAM :wink:
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Sabotaż jest z reguły podstawą mojej taktyki - kiedy można bezceremonialnie wjechać do miasta wroga i osłabić go - to po prostu tak robię - przy okazji zwiedzając, co wróg dla mnie szykował. Przykłady? Nie trzeba szukać daleko - misje (wszystkie z TSK) - 12, 14, 15, 16, 18.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Sabotaż - przyjemna i skuteczna metoda na wroga w bardzo wielu misjach, skuteczna, jeśli zależy nam na szybkim ich przejściu lub, po prostu, zniszczeniu ważnych budynków i zaśmianiu się po raz kolejny z głupoty niektórych wrogów.
Na dzień dzisiejszy, jednakże, sabotażu raczej nie używam.
Po pierwsze dlatego, że w oryginalne misje nie gram od około roku (spróbuję jeszcze raz, gdy wyjdzie SR3 beta7). Po drugie dlatego, że gram tylko w nowe misje i to tylko sporadycznie - niektóre z nich są bardzo trudne, o zwiedzaniu raczej nie ma mowy. I wreszcie dlatego, że robię nowe misje (z coraz to mniejszym zapałem). Staram się tak je wykonać, aby wstęp do miast wroga był niemożliwy bez uprzedniego wyrżnięcia całości wojska.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
EmiliuS
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 27 lis 2008, 18:34
Lokalizacja: Heidewilxen/Breslau

Post autor: EmiliuS »

Metoda dobrze mi znana :) Zgodzę się z przedmówcami, a zwłaszcza z Michailloffem. Nie wyobrażam sobie przejścia 9 misji bez sabotażu. Nawet nigdy nie próbowałem inaczej :)
Jeśli jesteś zainteresowany grą przez sieć, to zapraszam :)
Awatar użytkownika
Karol
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 14 lis 2009, 19:20
Lokalizacja: Kosierz

Post autor: Karol »

Sabotaż to dobra metoda, ale tak mówiąc do miasta wroga można wejść sporadycznie każdą jednostką. Najlepiej się nadaje lekka jazda i łucznik.
A jeśli chodzi o misję 9 z tym co jest, bez wież. :D
Wkurzony Gandalf
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2009, 11:43

Post autor: Wkurzony Gandalf »

Ano metoda niezła, aktualnie jestem w misji czwartej i może sobie tak na chama zrobię wjazd koniami i rozniose warownie lub szkole, kiedy pozostałe barany będą odwracać uwagę oddziałów na moście xD.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Wkurzony Gandalf pisze:Ano metoda niezła, aktualnie jestem w misji czwartej i może sobie tak na chama zrobię wjazd koniami i rozniose warownie lub szkole, kiedy pozostałe barany będą odwracać uwagę oddziałów na moście xD.
Przy warowni w 4 misji jest wieża.. :) także konie raczej odpadną.. A na manewry nie licz za duże miasto..
Awatar użytkownika
Karol
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 14 lis 2009, 19:20
Lokalizacja: Kosierz

Post autor: Karol »

Wieże nie stanowią nigdy problemu dla Lekkiej Jazdy :D
Jeśli potrafisz szybko reagować to bez problemu dasz radę wykiwać wieżę.
Ja nie raz tak robiłem i to działa :D tylko uważaj i obserwuj gdzie leci kamień oraz zachowaj zimną krew :D

Odległość z jakiej wieża rzuca to zazwyczaj 5 pól odlicz drogą, rzadko jest 6 pól :D
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Nawet refleks może zawieść. Rekrut może zaatakować nie tylko gdy jednostka weszła już na dane pole, ale też wtedy, gdy dopiero zaczęła na nie wchodzić - wtedy szanse na przetrwanie jednostki są minimalne, mimo próby odwrotu.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Jak ktoś ma dobre micro i jest w KaM wyćwiczony - wykiwa wieże. Nie zliczę, ile wież wroga kiwnąłem już w ten sposób ;P.
Crimson (king) Michailoff
ODPOWIEDZ