[poradnik] Misja 2

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

http://www.knights.sztab.com/forum/prof ... ofile&u=47

Z tego, co wyczytałem, Khel jest wokalistą :). Chetnie bym posłuchał jego śpiewu :cyklop:
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
kamtpr
Użytkownik Forum
Posty: 98
Rejestracja: 11 cze 2009, 13:43
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kamtpr »

No to jedno pytanie mam z glowy. Ale co do gramatyki i zasad pisania poprawna polszczyzna jest dobry. Juz widzialem temat dotyczacy"PS" .
Ostatnio zmieniony 30 lip 2009, 20:01 przez kamtpr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

kamtpr pisze:No wiesz co, moze i duzo rzeczy w tym temacie brakuje, ale to jest dopiero I krok. Powinnismy sie cieszyc, ze ktos z naszego forum podjal sie takiego tematu, ktory moze byc narazony na ostra krytyke, np z twojej strony Khel.
Wiem, że jest to pierwszy krok, dlatego doradziłem koledze by wykonał go na nowo, w innym obuwiu. Po to się coś tworzy, by któregoś dnia spotkać się z krytyką i jest to naturalna kolej rzeczy, którą nie wiem, po co wymieniasz. Mój komentarz był zwykły i nie znalazło się w nim nic, co nie zgadzałoby się z całokształtem pracy, jaką włożył drogi kolega w swój tekst. Istotnie - cieszę się, że ktoś podjął się sklecenia pomocnego innym tekstu, jednak nie oszukujmy siebie. Każda praca chociaż minimalne wymogi powinna spełnić, by mogła zostać w szerszym gronie zaakceptowana w sposób, w jaki autor chciałby ją widzieć. Jeżeli kolega potrzebuje pomocy, wskazówek, podpowiedzi, napisałem by wysłał mi wiadomość. Dostrzegasz w tym coś nietaktownego? Stworzył swój opis na poziomie, na jakim stworzył. Oceniasz go na jego najwyższy? Moim zdaniem udowodnił na forum już kilka razy, że stać go na znacznie więcej i teraz kwestią jest jedynie odpowiednie zabranie się do dzieła.
Khel pisze:
kamtpr pisze:Proponuje (...) zeby na wstepie (...)
We wstępie.
Wolałbyś mieć to zaznaczone na czerwono? Delikatna uwaga odnośnie potknięcia językowego chyba nie uraziła Twojej dumy. Na przyszłość mogę Ci prywatnie wysłać propozycje poprawek, jeżeli uważasz, iż tego rodzaju publiczne wytykanie palcem jest niestosowne i ukazuje Ciebie w niepożądanym świetle. Jeżeli wolisz zrobić z tego temat do dyskusji, to załóż nowy wątek, porozmawiamy sobie.
kamtpr pisze: Mysle ze ten temat jest przede wszystkim poswiecony poradnikom dotyczacym misji, a nie zasadom pisowni poprawnej polszczyzny. Rozumiem, ze popelnilem blad, lecz jego wytykanie mi jest chyba odrobina zlosliwosci. Zastanawiam sie czy jak bede zwracal sie do Twojej osoby jako "Khel", to czy nie karzesz mi mowic na "Pan", poniewaz nie wiem jak duza roznica wiekowa jest miedzy nami. Nie chcialbym sie narazic Twojej osobie, wiec czy moglbys sie okreslic w tym kierunku. Mysle, ze bedziemy zyli w zgodzie i nie podzieli nas taki jeden skromny temacik. Na koniec chcialbym wyrazic swoje zainteresowanie dotyczace tego czym sie Twoja osoba zajmuje, jesli oczywiscie moge wiedziec.
Jest przede wszystkim poświęcony poradnikom dotyczącym misji, jest poświęcony odzewom użytkowników i jak najbardziej jest poświęcony krytyce. Napomknięcie o błędzie miało na celu zaproponowanie przeprowadzenia poprawki w poście. Widać jednak, że mocno Ciebie tym uraziłem i jednak preferowałbyś zaznaczenie na czerwono. Zrobię, jak sobie życzysz. Robisz wielkie halo z czegoś, co przytrafia się każdemu, włącznie ze mną. Temat nie zboczył w stronę wątku o poprawności językowej, przypadek był jedynie wtrąceniem, toteż również i tutaj nie pojmuję, czym takim zostałeś ubodzony, że postanowiłeś obruszyć się i orzec, iż temat zaczyna być bardziej poświęcony pisowni, niż prawdziwemu przeznaczeniu autora. Pytasz, czy "karzę" Tobie zwracać się w jakikolwiek charakterystyczny sposób do mnie? "Karzesz" pochodzi od "karania", a ja karać Cię nie zamierzam w żaden sposób. Jeśli miałeś na myśli "każesz" - jeżeli dotąd Ci tego nie oznajmiłem (nie ma tu przeoczenia), to wszystko wskazuje na to, że masz możliwość zwracania się do mnie w dowolnej, taktownej formie. Poruszyłeś dyskusję niewiadomego celu i właściwie tematycznie wyssaną z palca, nie imającego się z resztą wpisów w tymże wątku. To jest coś na zasadzie: "co ma piernik do wiatraka". Jeżeli uważasz, iż w jakiś sposób podważam swe kompetencje do wykonywanej funkcji na forum, napisz to w innym miejscu, uzupełnij o logiczne argumenty, naucz się ich wybraniać i oczekuj tylko z mojej strony kontrargumentów oraz treściwych zaprzeczeń. Nie wiem tylko, kto na tym dobrze wyjdzie, bo nie widzę właściwie żadnej racjonalnej wpadki w tym temacie, która mogłaby zapoczątkować dysputę ściśle poświęconą mojej osobie. Piszesz, że "masz nadzieję, że nie podzieli nas taki jeden skromny temacik". A więc bacz na to, co piszesz, bo to tylko od Ciebie zależy wynik relacji między nami. I, nie - kolega nie może wiedzieć, czym się zajmuję, ile mam lat, co porabiam, jak się czuję i czegokolwiek, co nie zostało przeze mnie już opisane na forum odnośnie mojej osoby. Pytasz - odpowiadam. Zarzuciłeś mi przekierowanie wątku ze strony opisów misji w kierunku poprawnej polszczyzny. Mylnie. Teraz ja mogę Ci zarzucić przekierowywanie tematu o opisach w temat poświęcony moim zainteresowaniom. Wychodzimy obaj na prostą. Jak wyżej wspomniałem: jeżeli masz coś jeszcze do mnie, śmiało, załóż w Gawędach nowe miejsce na dyskusję. Albo zajmij się czymś tam, co lubisz. Natenczas proszę wrócić do twórczości Tory1996.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Khelu muszę Ci przyznać , że jesteś bardzo mądry! :idea: :wink: Bardzo mądrze dobierasz słowa.

A co do tematu : Tak dalej Tora !! Moim zdaniem taki poradnik jest dobry widzę tu wielu graczy nowych k&m. Wiesz co mógłbyś zrobić (Jeżeli się znasz) Poradnik jak zagrać przez chamahi w k&m. Krok po kroku jakie połączenie itp. Dużo osób tego nie wie..
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Hmmm ... mądrze mówisz :D
Ale jak Khel mówił najpierw sie z nim skontaktuje
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Joker pisze:Wiesz co mógłbyś zrobić (Jeżeli się znasz) Poradnik jak zagrać przez chamahi w k&m. Krok po kroku jakie połączenie itp. Dużo osób tego nie wie..
Jest już taki poradnik w "Strefie graczy sieciowych" (nawet przyklejony)... udzielasz się na tym forum od dłuższego czasu, a nawet tego nie zauważyłeś.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Oj mój błąd. :lol: Ale i tak większość użytkowników tego nie wie np. nowi nie czytają tego rejestrują się na forum aby tylko założyć post , że zagra przez neta (Niektórzy nie mówię że wszyscy )
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Joker pisze:Ale i tak większość użytkowników tego nie wie np. nowi nie czytają tego rejestrują się na forum aby tylko założyć post , że zagra przez neta (Niektórzy nie mówię że wszyscy )
To nie znaczy, że dla takich dzieci neo należy tworzyć kolejny temat o tym samym tytule. Cały dział mógłby być zapełniony tematami "Jak grać przez hamachi?", a i tak idiota pozostanie idiotą i będzie zakładał nowe.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Racja to nie ma sensu
:glupek:
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

A ja nie pomyślałem, że taki poradnik jest już :) Można było sie domyśleć! :D
Pozdrawiam, tora1996.
ODPOWIEDZ