Zwycięstwo 2

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Zwycięstwo 2

Post autor: Podporucznik »

Michailoff napisał:
Ostrzeżenie za wywoływanie konfliktów i psucie atmosfery na forum. Krzykaczy traktujących innych użytkowników jak szmaty na forum nie potrzebujemy!

Podporucznik odpowiedział:
Witam. Ta wypowiedź była pod mojm postem, więc muszę się do niej ustosunkować. To Pan Michailoff psuje atmosferę na forum swojmi wypowiedziami. Nie wiem czemu uważa mnie za krzykacza. Inni użytkownicy forum są traktowani przeze mnie jak na to zasługują
i z zachowaniem formy grzecznościowej. Słownictwo typu "traktuje jak szmaty" świadczą tylko o niewysokim poziomie intelektualnym Michailoffa. Ten Pan odpowiada na moje posty i od razu blokuje post, uniwmożliwiając merytoryczną dyskusję. Postawa umysłowa Michailoffa pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem jeszcze w czyjm imieniu się wypowiada, bo pisząc o swojch poglądach używa liczby mnogiej. Mam nadzieje, że nie jest on psychicznie chory. Z należnym szacunkiem Podporucznik.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Re: Zwycięstwo 2

Post autor: DeBe »

Podporucznik pisze:Michailoff napisał:
Ostrzeżenie za wywoływanie konfliktów i psucie atmosfery na forum. Krzykaczy traktujących innych użytkowników jak szmaty na forum nie potrzebujemy!
DeBe napisał:
Jest taka opcja "cytat"...

Obawiam się też, że zakładanie przez ciebie Panie(nko) dalszych tematów jest bezsensowne, gdyż i tak zostaną one skasowane. Jeśli jednak masz dużo wolnego czasu, to pisz sobie dalej te swoje idiotyczne referaty... myślisz, że kto na tym więcej straci?:)
A w dowód mego szacunku zadedykuję PANU swoją sygnaturę.
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Re: Zwycięstwo 2

Post autor: Podporucznik »

DeBe pisze:
Podporucznik pisze:Michailoff napisał:
Ostrzeżenie za wywoływanie konfliktów i psucie atmosfery na forum. Krzykaczy traktujących innych użytkowników jak szmaty na forum nie potrzebujemy!
DeBe napisał:
Jest taka opcja "cytat"...

Obawiam się też, że zakładanie przez ciebie Panie(nko) dalszych tematów jest bezsensowne, gdyż i tak zostaną one skasowane. Jeśli jednak masz dużo wolnego czasu, to pisz sobie dalej te swoje idiotyczne referaty... myślisz, że kto na tym więcej straci?:)
A w dowód mego szacunku zadedykuję PANU swoją sygnaturę.
Witam. Już ci pisałem tykaj swoją mamę a nie mnie. Co do referatów piszę tak abyś ty matołku zrozumiał. I nie mów mi co mam robić, zajmij się podnoszeniem swojego poziomu intelektu. I szukaj mądrej kandydatki na żonę. Współczuję z góry tej przyszłej nieszczęśnicy. Z należnym szacunkiem.
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Napisze tylko, że żal mi takich dzieci. Choć cie wyganiają ty zostajesz na chama. Popatrz sobie lepiej na opis DeBe i na mój to zobaczysz że nie chcemy tutaj DN (Dzieci neostrady jeśli jakiś młotek nie wie). Mam sie do ciebie zwracać ,,pan'' :lol: Wolne żarty. Nawet do Lucbacha się tak nie zwracam.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Człowieku, daruj już sobie tę błazenadę. A wszystko poszło o to, że inni użytkownicy urazili Twą ambicję, uznając wszem i wobec, iż przejście TSK to nie wyczyn. Urażasz innych pisząc o ich niesprawnym intelekcie, a to Ty robisz z siebie pajaca, zacietrzewiając się o tak błahą sprawę. Michailoff, który jest bardziej doświadczonym graczem, wskazał Ci po koleżeńsku kierunek rozwoju gracza K&M; Ty go za to besztasz, bo "ośmiela" się wtrącać do Twoich spraw (które zresztą sam ujawniasz).
Spójrz na siebie. Rzucasz się na wszystkich i domagasz wielkiego szacunku. Ktoś kto jest go godny, nie musi o tym przypominać, bo inni to wiedzą. Robisz tylko z siebie pośmiewisko. No i nie potrafisz podejść do sprawy na luzie :wink:
Przemyśl to, zanim zaczniesz obrażać moją inteligencję. Jak już to musisz robić, napisz w jednym poście (double nie są tu mile widziane... i nie tylko tu). I daruj sobie z tymi żonami, bo ten typ perswazji mnie nie rusza :wink:
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Post autor: Podporucznik »

doman100 pisze:Napisze tylko, że żal mi takich dzieci. Choć cie wyganiają ty zostajesz na chama. Popatrz sobie lepiej na opis DeBe i na mój to zobaczysz że nie chcemy tutaj DN (Dzieci neostrady jeśli jakiś młotek nie wie). Mam sie do ciebie zwracać ,,pan'' :lol: Wolne żarty. Nawet do Lucbacha się tak nie zwracam.
Witam. Chama to sobie szukaj w rodzinie, matole. Jesteś głupi jak but. Nie rozumiesz, że jak się do kogoś zwracasz to się mówi Pan, niezależnie co o tej osobie myślisz. Nie musisz też wogóle pisać. Też jesteś upośledzony umysłowo i piszesz w liczbie mnogiej. Do Lubacha możesz się zwracać jak chcesz. Lata mi to niskim kalafiorem. Widzę, że to twój guru.
Awatar użytkownika
fanTSK
Użytkownik Forum
Posty: 103
Rejestracja: 03 cze 2008, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: fanTSK »

Podporuczniku, to jest obraza użytkownika i to jest karane, jeśli tego nie wiesz to zajrzyj do FAQ
Obrazek
Obrazek
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Post autor: Podporucznik »

Zozol92 pisze:Człowieku, daruj już sobie tę błazenadę. A wszystko poszło o to, że inni użytkownicy urazili Twą ambicję, uznając wszem i wobec, iż przejście TSK to nie wyczyn. Urażasz innych pisząc o ich niesprawnym intelekcie, a to Ty robisz z siebie pajaca, zacietrzewiając się o tak błahą sprawę. Michailoff, który jest bardziej doświadczonym graczem, wskazał Ci po koleżeńsku kierunek rozwoju gracza K&M; Ty go za to besztasz, bo "ośmiela" się wtrącać do Twoich spraw (które zresztą sam ujawniasz).
Spójrz na siebie. Rzucasz się na wszystkich i domagasz wielkiego szacunku. Ktoś kto jest go godny, nie musi o tym przypominać, bo inni to wiedzą. Robisz tylko z siebie pośmiewisko. No i nie potrafisz podejść do sprawy na luzie :wink:
Przemyśl to, zanim zaczniesz obrażać moją inteligencję. Jak już to musisz robić, napisz w jednym poście (double nie są tu mile widziane... i nie tylko tu). I daruj sobie z tymi żonami, bo ten typ perswazji mnie nie rusza :wink:
Nie ma mowy o błazenadzie, cyrkowcu i klownie. Michailoff może i jest graczem bardziej doświadczonym ale mu słoma z butów wystaje. Z jego wpisów wynika, że to zwykły lamer, cham i prostak. Na nikogo się nie rzucam i wymagam tylko elementarnych zasad kultury. Jestem minimalistą. Inni tego nie wiedzą, ciągle trzeba walczyć o godność, bo cię w błoto wdepczą. Jestem osobą ambitną i na luzie nie traktuję spraw. Jak się za coś biorę to z żarem. Przemyślałem i nie będę obrażał twojej inteligencji, bo to niemożliwe. Nie można obrażać czegoś czego brak. O jakich żonach piszesz kawalerze? Żona to poważna sprawa kmiotku. Pewnie lubisz chłopców, jak cię kobiety nie ruszają. Można i tak. Z należnym szacunkiem.
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Post autor: Podporucznik »

fanTSK pisze:Podporuczniku, to jest obraza użytkownika i to jest karane, jeśli tego nie wiesz to zajrzyj do FAQ
Dobra możesz się do mnie zwracać po funkcji. Pamiętaj, że ja tylko odpowiadam na obrazy, które spotykają mnie od adwersarzy. Jeśli możesz zwróć uwagę innym, żeby się zachowywali jak na rycerzy średniowiecznych przystało. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Elementarnych zasad kultury od innych wymagasz, co? Otóż przy wstąpieniu do jakiejkolwiek grupy ludzi, każdy dostaje tego trochę na wejście. Może to rozwijać, ale gdy wszystko straci musi od nowa zasłużyć. Na co się, w Twoim przypadku nie zapowiada, patrząc po nasilającej się agresji w Twoich postach.
Twoje rozważania dotyczące mojej orientacji seksualnej są chyba troszkę nie na miejscu. Łagodnie mówiąc, nie jest to Twój interes - nie tylko dlatego, że się nie znamy, ale patrząc po szybkości Twojej reakcji na moją wzmiankę o... sposobach perswazji - nie dorosłeś do rozmów na takie tematy.
Rozbawiła mnie wzmianka o moim braku inteligencji. Kto tu robi wielką chwałę z przejścia pierwszej kampanii? Pewnie gdyby nie opisy na stronie i forum, nadal byś się namyślał, jak zbudować spichrz w trzeciej misji, ale za samą sztukę szukania, czytania i łączenia informacji, należą Ci się nie mniejsze brawa.
Nie mam pojęcia ile masz lat, ale podsumowując treści Twoich postów, dodam jeszcze, że z mojej perspektywy wyglądasz trochę na amisza, a trochę dwudziestolatka, który właśnie poderwał pierwszą dziewczynę :wink:
Zablokowany