Zwycięstwo 2

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
BBerni
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2009, 11:39

Post autor: BBerni »

Dobra... chciałem nie komentować, ale nie wytrzymałem.
Na knights.sztab wchodzę regularnie i zawsze lubiłem się logować i czytać, co nowego i oglądać porady, misje. Tu jednak trochę popsuł nastrój. Kłótnie są chyba zbędne. Zwłaszcza w temacie (a raczej w kontynuacji, bo 2 wcześniejsze zamknięto) w którym koleś się chwali zwycięstwem w kampanii.
Ty zaś Panie poruczniku zbyt wyolbrzymiasz sprawę. Z mojego punktu widzenia gdybyś dał sobie spokój byłoby dużo lepiej. I już nie żądaj przeprosin jak jakaś sfochowana dziewczyna, bo Ty też nie jesteś w tym bez winy. mam nadzieję (tylko nadzieję) że temat już zakończony
Co jest silniejsze: "armia baranów dowodzona przez lwa", czy "armia lwów dowodzona przez barana"?
Awatar użytkownika
Veruis
Użytkownik Forum
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2009, 22:28

Post autor: Veruis »

Podporucznik pisze:
Veruis pisze:To może oficerze przeprosisz teraz wszystkich tych co obrażałeś? Kultura wymaga przyznawania się do win i przepraszania za nie. :)

Jeśli poczujesz moją wypowiedz jako atak na twoją osobę to wiedz, że sie cholernie pomyliłeś. ;)
Witam. To ja oczekuję przeprosin od tych wszystkich, którzy umniejszali moje zwycięstwo. Jak również odnosili się do mnie lekceważąco. Jeśli to zrobią, posypiął głowy popiołem i obiecają poprawę, ja ze swej strony przeprosiny przyjmę i rozważe co zrobię dalej. Ja prowadzę krucjatę sprawiedliwą, opartą na obronie. Co do Ciebie graczu mam pytanie. Jesteś rzecznikiem osób które rzekomo obraziłem? Jeśli nie, to jaki cel ma twoja prośba o przeprosiny? Twojej wypowiedzi nie traktuję jako atak na moją osobę. Czołem żołnierzu!!
Umniejszali zwycięstwo? Poprostu powiedzieli co myślą o przejściu KaM TSK z solucją :)

Nie, nie jestem rzecznikiem, ale jako użytkownik tego forum mam prawo, a nawet obowiązek wtrącać się do dyskusji, gdy chce coś przekazać reszcie społeczności.

Krucjatę? Żołnierzu? To nie forum RPG, gdzie wypowiadasz się stylem górnolotnym, używając słów ze średniowiecza.

Na koniec z miłą chęcią dodam, że obraziłeś moderatora - jako "żołnierz" powinieneś słuchać rozkazów wyższych od ciebie rangą. Za takie coś w średniowieczu groziła kara śmierci - w tym przypadku będzie to permamentny ban. Więc przestań zdziałać wszystkim na nerwy, przeproś cale forum i może nie zostaniesz stracony za niewykonanie rozkazu.

Nie radzę ciągnąć tej dyskusji :)
Sądzę, że umiarkowanie jest lepsze od fanatyzmu ;)
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Post autor: Podporucznik »

DeBe pisze:
Podporucznik pisze: Witam. To ja oczekuję przeprosin od tych wszystkich, którzy umniejszali moje zwycięstwo. Jak również odnosili się do mnie lekceważąco. Jeśli to zrobią, posypiął głowy popiołem i obiecają poprawę, ja ze swej strony przeprosiny przyjmę i rozważe co zrobię dalej. Ja prowadzę krucjatę sprawiedliwą, opartą na obronie.
OHHH... Pokłony Mistrzu, Królu, Lordzie... jam niegodny twego towarzystwa! Kiedy zarejestrowałeś się Kapitanie, Generale na tym forum (myślę, że w związku z tym wielkim wydarzeniem możemy ogłosić forumowe święto)... łezka w oku mi się zakręciła. Osoba tak wielkiego formatu postanowiła "zbratać" się z forumowym plebsem do którego i ja należę... TO CUD!!! Tak bardzo chciałem napawać się perłami twego geniuszu... ale zbłądziłem, zgrzeszyłem... miałem czelność nie podziwiać twojego wielkiego zwycięstwa... ogromnego sukcesu jakim było przejście TSK (Od ciebie mogliby się uczyć najwięksi dowódcy: Aleksander Wielki, Napoleon, a nawet Doda Elekroda)... tej jakże śmiertelnie trudnej gry, którą tylko ty Generale potrafisz "rozwalić" w 5 minut z palcem w d*pie. Co z tego, że z użyciem solucji... osoba która ją pisała może być dumna z siebie, że przeczytał ją sam SIR PODPORUCZNIK! Dlatego teraz Błagam! Ale z całego serca swego BŁAGAM CIĘ... WYBACZ MI!!! Byłem młody... nie wiedziałem co czynię! Przy tobie jestem marnym szeregowym- <salutuje przy komputerze>.
Z super, mega, hiper, ultra szacunkiem DeBe!

<zgon> (co za hipokryta...)

Witam. Twój żal wydaje się szczery. Tylko kilka uwag. Aleksander Wielki i Napoleon nie żyją już od bardzo dawna, więc nie mogą się zapoznać z moją myślą strategiczną. A co do Dody Elektrody, nie wydaje mi się by była zainteresowana strategią. Palca w d..pie nie zwykłem trzymać, ale Ty chyba to robisz bo o tym piszesz. Solucje są napisane poprawnie i osoba króra je napisała, rzeczywiście może być z siebie dumna. Twoje przeprosiny przyjmuję. Spocznij!!

ps. co do ogłoszenia święta z okazji mojej rejestracji na forum, rób co Ci dyktuje poczucie obowiązku wobec starszego stopniem szeregowy DeBe. Twoje ewentualne zasługi zapamiętam i może w przyszłości Cię awansuję. Mam wakat na stanowisku błazna.
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Post autor: Podporucznik »

BBerni pisze:Dobra... chciałem nie komentować, ale nie wytrzymałem.
Na knights.sztab wchodzę regularnie i zawsze lubiłem się logować i czytać, co nowego i oglądać porady, misje. Tu jednak trochę popsuł nastrój. Kłótnie są chyba zbędne. Zwłaszcza w temacie (a raczej w kontynuacji, bo 2 wcześniejsze zamknięto) w którym koleś się chwali zwycięstwem w kampanii.
Ty zaś Panie poruczniku zbyt wyolbrzymiasz sprawę. Z mojego punktu widzenia gdybyś dał sobie spokój byłoby dużo lepiej. I już nie żądaj przeprosin jak jakaś sfochowana dziewczyna, bo Ty też nie jesteś w tym bez winy. mam nadzieję (tylko nadzieję) że temat już zakończony
Witam. Nie koleś tylko Podporucznik. Słabo coś Ci idzie to czytanie, skoro mylisz Podporucznika z Porucznikiem. Spokój to dam ale w grobie. Żądać będę tego czego będę chciał i żaden BBerni, (którego nie znam i znać nie chcę) mnie przed tym nie powstrzyma. Nadzieja matką głupich.
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Post autor: Podporucznik »

Veruis pisze:
Podporucznik pisze:
Veruis pisze:To może oficerze przeprosisz teraz wszystkich tych co obrażałeś? Kultura wymaga przyznawania się do win i przepraszania za nie. :)

Jeśli poczujesz moją wypowiedz jako atak na twoją osobę to wiedz, że sie cholernie pomyliłeś. ;)
Witam. To ja oczekuję przeprosin od tych wszystkich, którzy umniejszali moje zwycięstwo. Jak również odnosili się do mnie lekceważąco. Jeśli to zrobią, posypiął głowy popiołem i obiecają poprawę, ja ze swej strony przeprosiny przyjmę i rozważe co zrobię dalej. Ja prowadzę krucjatę sprawiedliwą, opartą na obronie. Co do Ciebie graczu mam pytanie. Jesteś rzecznikiem osób które rzekomo obraziłem? Jeśli nie, to jaki cel ma twoja prośba o przeprosiny? Twojej wypowiedzi nie traktuję jako atak na moją osobę. Czołem żołnierzu!!
Umniejszali zwycięstwo? Poprostu powiedzieli co myślą o przejściu KaM TSK z solucją :)

Nie, nie jestem rzecznikiem, ale jako użytkownik tego forum mam prawo, a nawet obowiązek wtrącać się do dyskusji, gdy chce coś przekazać reszcie społeczności.

Krucjatę? Żołnierzu? To nie forum RPG, gdzie wypowiadasz się stylem górnolotnym, używając słów ze średniowiecza.

Na koniec z miłą chęcią dodam, że obraziłeś moderatora - jako "żołnierz" powinieneś słuchać rozkazów wyższych od ciebie rangą. Za takie coś w średniowieczu groziła kara śmierci - w tym przypadku będzie to permamentny ban. Więc przestań zdziałać wszystkim na nerwy, przeproś cale forum i może nie zostaniesz stracony za niewykonanie rozkazu.

Nie radzę ciągnąć tej dyskusji :)
Witam. Znasz myśli Pana Arystotelesa? Powiedział kiedyś min:" Jeśli nie możesz o kimś powiedzieć czegoś dobrego, to lepiej nic nie mów". Oczywiście, że masz prawo się wypowiadać ale swojm imieniu, a nie domagać się przeprosin w imieniu innych. Nie widzę nic złego w górnolotnym stylu. I jeszcze cieszysz się, że ktoś kogoś obraził. Jesteś żałosny i nie masz bladego pojęcia o obyczajach panujących w wiekach średnich. Jesteś za głupi i za cienki w uszach, żeby mi pisać co mam robić. Baczność żołnierzu.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Tak, jak mówiłem to wcześniej - apeluję do wszystkich o spokój i rozwiązywanie prywatnych uwag przez komunikację prywatną. W ten sposób, jak obecnie niestety się wszyscy błaźnimy. Ja za swoje głupie odzywki urażonych już przeprosiłem na forum publicznym - jednak najwyraźniej nie dało to impulsu dla wszystkich (a jeśli już coś było - to było to robione w sposób godny politowania...). Są osoby, które dalej kontynuują tą sprzeczkę, bądź po prostu się błaznują (nie będę wskazywał palcem, kto - te osoby o tym wiedzą). Daję więc wam 48 godzin na wypowiadanie się w tym temacie, wyjaśnienie sobie wszystkich sporów i tym podobnych rzeczy, potem temat ten zamykam. Co do górnolotnego stylu - nie mam nic przeciwko używaniu go w dyskusjach, jednakże trzeba wiedzieć, jak to robić. Sam kiedyś stosowałem momentami słownictwo wzorowane na średniowiecznym na forum (np. do admina zwracałem się per Wasza Administracja), jednakże gdzieś to umknęło (po prostu zacząłem pisać normalnie, tak, jak inni na forum). Na przykład na portalach sportowych, portalach dla nastolatków, blogach używanie stylu oficjalnego, podniosłego nie przejdzie ze względu na utarte standardy w sieci. To tyle z mojej strony w tym temacie.

Pozdrawiam wszystkich!
Michailoff
Crimson (king) Michailoff
Podporucznik
Zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2009, 10:43

Post autor: Podporucznik »

Witam. Przepraszam wszystkich, których obraziłem. Ave
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Witam.

Z racji iż temat nie został jeszcze zamknięty, postanowiłem dorzucić swoje grosze... niekoniecznie trzy.

A więc, szanowny panie Podporuczniku, aby się pan nie pogubił w czytaniu, postanowiłem wypisać to w pauzach:

-nigdy, przenigdy nie możesz tykać się i gardzić z rodziny chociażby największego wroga - NIGDY!. Dla mnie, jest to największym ku******m i hańbą. Rodzina to świętość - zapamiętaj to sobie.
- wykłucanie się jest wadą słabych - nigdy o tym pan nie słyszał?

Teraz z "fizycznej" beczki:
- zakładanie kilkunastu tematów pod rząd, w celu idiotycznej kontynuacji dziecinady jest dla mnie co najmniej brakiem szacunku do forumowiczów - o który pan sam zabiegał.
- podobnie kilka postów pod rząd - nikt tego nie robi celowo - i pan nie nalezy do tych, którym wolno.
- zawsze kończył pan wypowiedź słowami "z należytym szacunkiem" - po czym po chwili można było przeczytać, jak pan bezczelnie beszta innego, lub nawet tego samego użytkownika. Cóż za pogarda.

I ostatnie - nie interesuje mnie to, czy pan sobie te słowa weźmie do serca, i czy w ogóle pan zrozumie ich przesłanie. Bynajmniej nie chce się kłócić - i mojej wypowiedzi jako zapłon nie wolno traktować. Ale jedno musi pan wiedzieć - gdybym usłyszał jedno, nie zacytuję, z powyższych zdań - automatycznie dostałby pan niekulturalnie mówiąc wp*****l. Nawet jeśli ja panu nie dał bym rady w pojedynku - wielu znalazłoby się takich, którzy zrobiliby to za mnie. Bo nikt, powtarzam nikt który ma chociaż garstkę godności, nie przepuściłby takich słów.

Dziękuję.
Obrazek
Zablokowany