Miasto na całą mapę

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

W trzeciej TPR jest 1000 kamienia nie wiem czy by to wystarczyło no chyba że robiło by się darmową drogę.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
niklo
Użytkownik Forum
Posty: 9
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: niklo »

@DeBe to ciekawe bo ja...
używam opery i jakoś...
wszystko ładnie mi wyświetla
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

no koniecznie chociaż to by powodowało korki :coongada::
adrian16-91
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:42

Post autor: adrian16-91 »

Normalnie jesteście (niektórzy z was) moby francowate... Gracie jak boty, chwalicie się, a nie umiecie miasta utrzymać... Najpierw się grać nauczcie... :evil:
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

adrian16-91 pisze:Normalnie jesteście (niektórzy z was) moby francowate... Gracie jak boty, chwalicie się, a nie umiecie miasta utrzymać... Najpierw się grać nauczcie... :evil:
Ahh to sie doigrałeś....

Po pierwsze skąd wytrzasnełeś to
moby francowate
tak cie mama na obiad woła ?? :wink:
Po drugie jak można grać jak boty :glupek:
Po trzecie kto sie tu chwali wyjechałeś z motyką na słońce... :szczerzy:
Po czwarte czy ktoś tutaj powiedział że miasta nie potrafi utrzymać zasugerowałem że będą korki??? :glupek:
Jak nie widzisz to sobie 14 cal/ówki kup :D

To by było na tyle :D
Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum
Posty: 178
Rejestracja: 03 lis 2007, 20:03

Post autor: Jared »

Chcesz się popisać? Nie wiem czemu na jeden głupi post odpowiadasz drugim.

Co do tematu, ja od pewnego czasu gram na własnej mapie, czas gry wynosi jakieś 24h a ja mam zabudowaną może 1/3 mapy. O ile na początku rozbudowa przebiega ekspresowo i po 6h mogłem pochwalić się sporym miastem, to z czasem wszystko zajmuje coraz więcej czasu. Myślę, że pomiżej 60 godzin nie zabuduję całej mapy, ale w ferie będę miał trochę czasu, więc się w to pobawię ;)
Awatar użytkownika
Bartix
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bartix »

Wiecie co, powiem tak probowalem rozbudowac miasto na cala mape ale na darmo. Robilem w ten sposob ze budowalem moje miasto a potem niszczylem przeciwnika i jego budynki budujac na ich miejsce swoje, potem laczylem te miasta. Wszystko bylo fajnie ale przez bledy w grze nie da rady bo ludzie wariuja gra sie zaczyna troche ciac i pomysl idzie do piachu.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Błędole nie mają dużo wspólnego z ilością budynków postawionych na mapie. Możesz budować wszystko co popadnie, gdzie zechcesz; do tego szkolić obywateli, patrzeć i podziwiać, jak Twoje państewko prosperuje. Ludziki wojskowe głównie wariują po mapie, a kiedy zostaną wybici i przeciwnicy i Twoi wojacy, trudno o jakiś większy chaos. Możesz swoje umiejętności przećwiczyć we Wprowadzeniu, dla przykładu. Warunki to postawienia większości budynków, są idealne. Ciężko może być z węglem, ale jak się dobrze rozejrzysz, znajdziesz dwa małe jego złoża, w sam raz na kilka pełnych worków.
Awatar użytkownika
Bartix
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bartix »

Ale co to za sens ze ja postawie mnostwo budynkow, jak sa wlasnie bledy i wszysc ludzie warjuja. Rownie dobrze moge kazac budowniczym zrobic pole na calej planszy dla chlopow z gospodarst. Ja to chce miec prawdziwe imperium ale sie nie da. A tak nawiasem mowiac cwiczyc nie musze bo choc mam tylko 16 lat to gram w te gierke od tego roku w ktorym wyszla. Pierwsza czescia zarazil mnie moj starszy brat a druga zdobylem od kumpla. Przeszedlem juz ja wiele razy i z wielka checia do niej powracam. Nie potrzeba mi tutorialu i niegdy z niego nie skorzystalem bo po co.Gra jest prosta w obsludze i tyle. Kazdy moze sie w nia nauczyc grac.
Awatar użytkownika
Franek_2005
Użytkownik Forum
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2008, 15:31
Lokalizacja: Kołacze

Post autor: Franek_2005 »

Ja Ci powiem że się da. Gdy miałem tylko grę kampanią TSK (bez TPR), było tam wprowadzenie bez przeciwników. Moja siostra zrobiła miasto na całą mapkę, oprócz tylko kilku miejsc gdzie się nic nie dało postawić. Miała chyba około 1000 pomocników, a jedzenia miła po kilka tysięcy jednostek. Nie zbudowała tylko grabarni, żeby gra się nie zakończyła. Gra chodziła płynnie i nikt nie wariował. Wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku :D
ODPOWIEDZ