Misje bez budowania wojska

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jakubus9
Użytkownik Forum
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2007, 20:14

Misje bez budowania wojska

Post autor: Jakubus9 »

Witam!
Ostatnio przeglądając forum, znalazłem post w którym ktoś powiedział że przeszedł całą kampanię bez produkcji wojsk. O ile niektóre misje da się tak przejść + misje batalistyczne, to nie wydaje mi się. Co o tym sądzicie i których misji napewno nie da się przejsć bez produkcji jakich kolwek wojsk?
Co do tamtej wypowiedzi, to aktualnie nie mogę zlokalizować i nie pamiętam kto to napisał :)
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

:) (link)

Myślę, że jakikolwiek komentarz jest zbyteczny. To ja napisałem ten post, no i ukończyłem rzeczywiście wszystkie misje TSK+TPR bez wyprodukowania wojska. Pogrzeb w tamtym temacie, a znajdziesz dowody tego wyczynu :P.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Jakubus9
Użytkownik Forum
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2007, 20:14

Post autor: Jakubus9 »

No to gratulacje :) Ale tam tylko to napisałeś, a jest może gdzieś coś więcej na ten temat? :)
Awatar użytkownika
Dumdas
Użytkownik Forum
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:06
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dumdas »

Z ciekawości zapytam czy grałeś kampanie TSK w wersji pierwszej, czy drugiej (druga to ta, w którą można grać w TPR)
Nick w KaM Remake: Argo [PL].
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Wersja gry - KaM TPR 1.58 SR2. Czyli najnowsza oficjalna wersja dodatku - łatkę SR2 można ściągnąć z naszej strony, jakby ktoś nie wiedział.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
jegrek
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 13 kwie 2008, 15:24
Lokalizacja: masz kaM'a

Post autor: jegrek »

Warto też pobrać bete SR 3, z SR 2 jak grałem w kampanie to mi po jalku minutach wywalało do windowsa, a z SR 3 juz nie.
kornik00
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2008, 17:13

Post autor: kornik00 »

Jakubus9 ja z mojej strony powiem Ci, że przejście wszystkich misji bez produkcji wojsk jest realne :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Jakubus9
Użytkownik Forum
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2007, 20:14

Post autor: Jakubus9 »

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem i trochę mnie to zdzwiwiło, dlatego pytam. A jescze chciałbym wiedzieć czy sam na to wpadłeś, czy poprostu gdzieś przeczytałeś. JA teraz także próbuję tego manewru w TSK. Sporo się trzeba namęczyć, ale zawsze jakaś atrakcja. Jak narazie udało mi się przejśc misje 1,2,7,9,12,14,15,16 oraz wszystkie batalistyczne oczywiście :)
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Bez produkcji wojska to jedno... jak jesteś taki kozak to przejdź bez jego użycia. :wink: Gwarantuję, że będzie trudniej...
A jescze chciałbym wiedzieć czy sam na to wpadłeś, czy poprostu gdzieś przeczytałeś.
To żadna nowina... od dawno Michailoff był z tego znany.
kornik00
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2008, 17:13

Post autor: kornik00 »

DeBe bez użycia wojska jest łatwiej :) . Wystarczy wpisać domek.
ODPOWIEDZ